AKCE

 REGENERACE OBLIČEJE PO SLUNĚNÍ včetně účinného séra, masky a bezbolestné iontové mezoterapie.

Sluncem narušená pleť se rozjasní, vyhladí, hydratuje a revitalizuje do hloubky.

Původní cena: 1280,- Kč. AKČNÍ CENA po slevě: 980-Kč.

Ošetření zaměřené na okamžitou revitalizaci přesluněné, unavené a povadlé pleti, která se stala i přes letní opálení, šedou jakoby bez života. Okamžitá revitalizace a projasnění. Minerální látky, vitamíny, ovocné enzymy a rostlinné extrakty, pleť hydratují, oživují a zpevňují kontury. Tato procedura podporuje buněčný metabolismus. Napomáhá kožním buňkám tvořit nový kolagen a precizním způsobem absorbovat účinné látky prostřednictvím přírodních kosmoceutických  složek.

 

ÚČINKY:  

  • Regenerace a omlazení unavené pleti
  • Zmírňuje projevy stárnutí pleti
  • Minimalizace mimických vrásek a jemných linek
  • Hydratace, revitalizace a rozjasnění
  • Blahodárný, okamžitý účinek

 

Revitalizující, osvěžující, zpevňující, vysoce vyživující ošetření pro suchou nebo šupinatou, unavenou či ochablou pleť se sklonem k citlivosti, také pro stárnoucí a dehydrovanou pleť. Ošetření bohaté na obsah obilných proteinů a alantoinu chrání pleť před vysušením, napomáhá docílit vyvážené hydratace pleti, vyživuje a dodává pružnost. Současně také stimuluje tvorbu nových kožních buněk a zklidňuje pleť.

Okamžitě po ošetření je vidět znatelný rozdíl, pleť je vyživená, vláčná, pružná a hebká.                                                                foto: zdroj Google

PROCEDURA OBSAHUJE:

·         Povrchové očištění

·         Jemný enzymatický peeling

·         Malá úprava obočí

·         Vysoce účinné sérum Medik8

·         Zapravení iontovou mezoterapií - bez bolesti

·         Přístrojovou masáž obličeje

·         3D maska, dle typu pleti

·         Závěrečná hydratační emulze a vitamínový fluid

 

 

Jemný enzymatický peeling odstraní šetrně a jemně, pomocí ovocných enzymů, odumřelé kožní buňky.

Vysoce účinné sérum – je novým typem křišťálově čistého dermálního hydratačního přípravku, který zajišťuje, aby pleť okamžitě absorbovala kyselinu hyaluronovou, jejiž schopnost navázat na sebe až tisícinásobek vody, zajistí hydrataci, a vitamín B5, který dodá hydrataci spodním vrstvám pokožky, má i protizánětlivé a liftingové účinky. Další minerály, obilné proteiny a vitamíny Ca E pleť revitalizují.

Zapravení iontovou mezoterapií - Iontová hlavice vytváří ultrazvuk o frekvenci 3 MHz, určitým nastavením vznikají vlny se zápornými ionty, které vnikají pod svrchní část kůže a pokud je předtím aplikován na pleť hyaluronová kyselina, kolagen nebo sérum, pak jej uvedený kmitočet vln neinvazivně vpraví do dermis pod epidermis, kde aplikovaná látka dosahuje nejvyššího efektu. Nejen, že se sérum dostane tam, kde je potřeba, ale i touto ultrazvukovou mezoterapií, kdy je podkožní vrstva ultrazvukovými vlnami aktivována, se spustí tvorba kolagenu a elastinu. Pleť se stává mladší, hydratovaná, rozjasněná a pružná.

Přístrojová masáž obličeje je uznávaná i na prestižních klinikách plastické chirurgie.Je oblíbená z důvodu ihned viditelných účinků, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje. Má hloubkové a detoxikační účinky. Působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů. Obličej je velmi citlivá partie, na které je mnoho reflexních zakončení. Reflexní účinek přispívá z 80 % celkovému zlepšení stavu pleti, ale  i psychiky touto metodou.

3D  esenční koncentrované masky, obsahují ovocné enzymy a  vitamíny, alantoin, arbutin a rostlinné extrakty - účinně revitalizují pleť a odstraňují nedokonalosti pokožky podle jednotlivých typů pleti.

 

Také velmi vhodné ošetření před svatbou, plesem, důležitou událostí nebo po náročných dnech s vysokým pracovním nasazením a psychické vyčerpanosti.

 

Kontraindikace

  • Zánětlivá nebo infekční onemocnění
  • Opary, vyrážky, či otevřené boláky 
  • Horečnaté stavy

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

!!! LETNÍ AKCE – KRÁSNÉ OČI !!!

SVŮDNÝ POHLED A SEXY LOOK PO CELÉ LÉTO I U VODY

LETOŠNÍ HIT: Trvalá na řasy + barvení řas a obočí, úprava obočí+ oční maska s kolagenem
 

Původní cena 790,- Kč, sleva 150,- Kč. Nyní za 640,- Kč

                                 foto: zdroj Google

https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t1.0-9/10505624_493896080755594_4094231669651329560_n.png

Krásné, výrazné a zatočené řasy jsou snem snad každé ženy. Splňte si ho i Vy.

Doporučeno i pro krátké řasy.


Oči jsou oknem do duše a právě zde se ukrývá nejvíce sex-appealu. Obočí podtrhuje a vytváří výraz obličeje, proto je důležitá profesionální úprava. Oči jsou totiž hned prvním bodem spojení mezi dvěma lidmi. Ne každá žena má to štěstí a má dlouhé a krásné řasy, i když by si je přála. Elegantním řešením je trvalá na řasy spojená s barvením. Nedochází tak k vypadávání trsů, jako u prodloužených řas, ale přirozeně bez viditelných známek se po 2 – 3 měsících jednotlivé řasy sami obmění. Zkuste trvalou na řasy a vykouzlete si oslnivý look. Trvalá na řasy  a úprava a barvení obočí napomáhá zvýraznit přirozenou linii řas a tím i celého oka. Oči jsou výraznější, opticky zvětšené, řasy krásně natočené a viditelné. Trvalá na řasy je určená všem ženám a dívkám, hlavně však těm, které mají řasy rovné, krátké nebo nevýrazné. U řas a obočí je růst pomalejší než u klasického vlasu. Řasy rostou v průměru 0,5 - 1 cm během 2-3 měsíců a životnost řasy je asi 3 měsíce, přičemž se řasy vyměňují průběžně. Další trvalou na řasy lze aplikovat již po 2 měsících.

 

Objednávejte na 606 44 77 86 nebo osobně v Kosmetickém salónu 13.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

TOPlist
aktualizováno: 30.07.2017 19:24:25