AKCE

3x NADSTANDARDNÍ BOTOXOVÁ PÉČE+ certifikovaná  mikromasáž očního okolí:

 

Původní cena za 3 procedury 3000,-  Kč. Sleva 510,-

Cena po slevě: 2490,-

Zahrnuje 3 x

 povrchové očištění pleťovým mlékem a tonikem, aplikaci odmašťujícího roztoku, aplikaci botulinové masky - obdobné účinky botulotoxinových injekcí bez použití toxických látek. Je to bezpečná alternativa či doplněk injekční aplikace botoxu. Účinek je cílený , vyhlazuje vrásky relaxací svalů, hloubkově hydratuje a obnovuje objem pokožky, posiluje elasticitu a potlačuje tvorbu volných radikálů. Určeno pro odstranění zejména mimických vrásek v okolí úst, očí na čele, vrásky v oblasti krku a dekoltu. Maximální účinek masky je viditelný cca za 3 dny od aplikace masky, avšak i bezprostředně po aplikaci. Nutno opakovat 1x za 2 týdny v celkovém počtu 3 masek. Následuje dočištění pleti tonizujícím roztokem.   Botoxové serum. + Mikromasáž očního okolí.                                                                            foto: zdroj Google

Doporučeno u klientek od 35 - 60 let. ( 60-70 min.) 

 

Účinky revoluční BOTOXOVÉ MASKY proti mimickým vráskám:
Botulinová maska je léčebná kosmetika vyvinutá především pro lékařská a odborná kosmeticko –estetická pracoviště. 
• Obdobné účinky jako botulotoxinové injekce, ale bez použití jehel a toxických látek
• Bezpečná alternativa či doplněk k faceliftu
• Vyhlazení vrásek relaxací svalů
• Hloubková hydratace a obnova objemu pokožky 
• Posílení elasticity 
• Potlačení tvorby volných radikálů zodpovědných za stárnutí
• Prevence proti vzniku nových vrásek 
• Maximální účinek masky je viditelný za 3 dny, avšak i bezprostředně po aplikaci je očividné zlepšení pleti a její kvality.

+ Certifikovaná 20-ti minutová MIKROMASÁŽ očního okolí, působí na nervová zakončení pokožky, která pak následně uvolňuje stereotypní stahy v oblasti již vzniklých vrásek, uvolňuje pleť, která je stresovaná neustálým zaostřováním očí. Rozhání usazené a nezpracované emoce, které jsou příčinou vzniku nových vrásek.

Oční okolí je velmi jemné, jeho vzhledu se dotýká nejen věk, ale i výrazná mimika a vyčerpání. Oči jsou často velmi namáhány a přetěžovány, začínají se tvořit  v okolí očí drobné vrásky. Ani zdravotně na tom velmi namáhané oči nejsou příliš dobře. Zhoršuje se zrak neustálým zaostřováním unavených očí.

Mikromasáž  očního okolí,  správně provedená, eliminuje výše popsané problémy a  za pomoci liftingového očního krému s kyselinou hyaluronovou , redukuje vrásky, otoky ale i další změny očního okolí. 

 

Objednávejte osobně v Kosmetickém salónu 13 nebo na tel. +420 606 447 786

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOPlist
aktualizováno: 02.04.2017 21:56:30